Кошик
Немає відгуків, додати
ElitElectro
+38 (050) 301-40-45
+38 (068) 342-15-20
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Про нас

Компанія ElitElectro є регіональним представником компанії ДП «КОПОС ЕЛЕКТРО» і представляє на електротехнічному ринку продукцію компанії «KOPOS» (Чехія) - найбільшого європейського виробника високоякісної електротехнічної продукції Основна мета нашої компанії - поставки широкого спектру безпечних, довговічних і якісних електротехнічних виробів з ПВХ та металу зі складу в м.Харкові. Вся продукція, постійно підтримується на складі в обсягах, які можуть задовольнити будь-якого оптового покупця. Терміни поставки по Україні на підтримувану на складі продукцію компанії KOPOS становлять 1-2 дня. У разі замовлення продукції з заводу KOPOS (для редкоіспользуемих продуктів) термін поставки складе 10-14 днів.

 

Вся продукція сертифікована і має гарантію, згідно законодавства України.

Нашими клієнтами є:

Будівельні та електромонтажні організації; промислові підприємства різних галузей; проектувальники і дизайнери; підприємства інфраструктури; підприємства-дилери електротехнічної продукції; приватні особи та підприємці.

Чому з нами вигідно працювати:

Ми пропонуємо споживачеві конкурентні ціни; передбачений індивідуальний підхід до кожного клієнта; надаємо гнучку систему знижок; даємо можливість здійснювати оплату в зручній формі; для постійних клієнтів передбачені кращі ціни і відстрочка платежу; організуємо доставку нашої продукції в найкоротші терміни.

Контактна інформація компанії ELITELECTRO

Андрейelitelectro.com.ua
ELITELECTRO
Дистриб'ютор / Реселер
Торгова компанія
УкраїнаХарківська областьХарків
+38 (050) 301-40-45
+38 (068) 342-15-20
elitelectro.com.uaKOPOS